fbpx

SZKOLENIA DLA HANDLOWCÓW – SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE DLA WYMAGAJĄCYCH

Czy wiesz, że jedynie 9 procent handlowców regularnie realizuje postawione im cele sprzedażowe?

Klienci lubią kupować, ale nie lubią kiedy im się sprzedaje. Czy to oznacza, że masz czekać z założonymi rękoma, aż sami przyjdą do Ciebie i powiedzą „kupuję”? Nie! To oznacza jedynie, że musisz być jeszcze lepszy w niełatwej sztuce sprzedawania. I w tym właśnie pomogą Ci odpowiednio zrealizowane szkolenia sprzedażowe. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Możesz skorzystać ze szkoleń, które już sprawdzili nasi dotychczasowi klienci (7 najczęściej wybieranych warsztatów dla handlowców prezentujemy poniżej) lub zlecić nam dowolny inny temat związany ze sprzedażą. Jeżeli planujesz szkolenie sprzedażowe, to pamiętaj, że możesz zapisać się na szkolenia otwarte albo zaprosić trenera do swojej firmy.

Większość naszych klientów wybiera następujące szkolenia sprzedażowe:

AS SPRZEDAŻY B2B

Nowoczesne techniki sprzedaży B2B

czytaj dalej

AS SPRZEDAŻY B2C

Nowoczesne techniki sprzedaży B2C

czytaj dalej

E-PARAGON XXL

Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie online

czytaj dalej

KLIENT NASZ FAN

Profesjonalna obsługa klienta

czytaj dalej

NEGOCJATOR PLUS

Negocjacje sprzedażowe dla handlowców

czytaj dalej

MISTRZ TELEMARKETINGU

Poszukiwanie nowych klientów

czytaj dalej

PARAGON XXL

Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

czytaj dalej

Jak zorganizować szkolenie sprzedażowe?

Ile osób ma wziąć udział w szkoleniu? Nasza rekomendacja dla Ciebie: Termin szkolenia: Miejsce szkolenia: Zakres tematyczny szkolenia: Kolejny krok:
grupa co najmniej 4 osobowa szkolenie sprzedażowe dedykowane czyli takie, w którym biorą udział jedynie handlowcy z Twojej firmy dowolny, także w weekendy dowolne, np. w siedzibie Twojej firmy, wirtualne lub wyjazdowe jeden z naszych gotowych programów szkoleniowych dla handlowców lub przygotowany na Twoje specjalne zamówienie skontaktuj się z nami – opowiedz nam o swoich oczekiwaniach
pojedyncze osoby szkolenie otwarte czyli takie, w którym biorą udział przedstawiciele różnych firm zgodnie z kalendarzem szkoleń otwartych wirtualna sala szkoleniowa Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży jeden z naszych gotowych programów szkoleniowych zapisz się na szkolenie

 

8 powodów, dla których warto zapytać nas o szkolenie sprzedażowe:

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Od wielu lat jesteśmy aktywnymi trenerami sprzedaży. Naszą mocną stroną są szkolenia z technik sprzedaży i telemarketingu.

BADANIE POTRZEB

Ty sygnalizujesz chęć zorganizowania szkolenia dla handlowców - my szukamy tematu, który warto na nim przepracować. Badanie potrzeb szkoleniowych to podstawa sukcesu szkolenia.

SZYCIE SZKOLENIA WEDŁUG TWOICH POTRZEB

Na naszej stronie znajdziesz gotowe programy szkoleń. Potraktuj to wyłącznie jako podpowiedź. Każde nasze szkolenie sprzedażowe jest modyfikowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadało Twoim potrzebom.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Uczestnicy szkolenia dla handlowców otrzymują wydrukowane materiały, do których mogą wrócić po szkoleniu.

DUŻY WYBÓR SZKOLEŃ

Możesz wybrać szkolenia sprzedażowe dedykowane lub szkolenia otwarte, Katowice, Wrocław, Kraków i Warszawa - tam działa nasza Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Przez 30 dni od szkolenia trener jest dostępny dla jego uczestników. W tym czasie mogą zadawać mu pytania lub indywidualnie omówić niektóre kwestie.

PAMIĄTKOWE ZAŚWIADCZENIE

Każdy uczestnik szkolenia dla handlowców otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

PREZENT

Opowiemy Ci o nim więcej, gdy porozmawiamy o szczegółach szkolenia dla Ciebie.

Oni znają nasze szkolenia dla sprzedawców. Poznaj ich opinie:

Szkolenie handlowe dla 1 lub 2 osób? Sprawdź SPS!

dowiedz się więcej

Szkolenie dla całego Twojego zespołu? Powiedz nam czego szukasz.

napisz lub zadzwoń

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}