fbpx

Agnieszka Śmiejka | Trener sprzedaży

Co odróżnia dobre szkolenie od kiepskiego? Trener. To oczywiście duże uproszczenie ale  jest w nim sporo prawdy. Wybierając trenera do swojego projektu szkoleniowego postaw na doświadczenie i solidne przygotowanie.

 

Sprzedawaj albo giń!

Nazywam się Agnieszka Śmiejka i pomagam skuteczniej sprzedawać. Jeżeli jesteś właścicielem firmy, handlowcem lub menedżerem sprzedaży, to chętnie podpowiem Ci co możesz zrobić, aby poprawić swoje wyniki.


Sprzedawaj albo giń!” to moje motto biznesowe. Pomogło mi stworzyć dochodową firmę i tym podejściem staram się zarazić uczestników moich szkoleń, konsultacji i wykładów na wyższych uczelniach. Jestem przekonana, że umiejętność sprzedaży zawsze jest w cenie.Od 2003 roku pracuję jako trener sprzedaży i konsultant. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na szkoleniu w Twojej firmie lub na szkoleniu otwartym. Poniżej prezentuję kilka najważniejszych informacji na swój temat. Jeżeli masz więcej pytań na temat tego co robię to napisz do mnie maila biuro@grupa-kreatywna.pl lub sprawdź mój profil na FB/agasmiejkatrener.

 

WYKSZTAŁCENIE I SZKOLENIA:

  • Warsztaty Narzędziowe Efektywnego Trenera – poziom A [2018]
  • Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć? [Wyższa Szkoła Biznesu, 2018]
  • Szkoła Zarządzania Sprzedażą McHayes & Steward Group [2016]
  • Erickson College w Vancouver [2008]

 

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE I SPRZEDAŻOWE:

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu prospectingu, marketingu B2B, technik sprzedaży, negocjacji i standardów obsługi klienta. Jestem fanem nowych technologii i rozwiązań, które ułatwiają pracę sprzedawców.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe sprawia, że jestem wiarygodnym partnerem do współpracy dla przedstawicieli sił sprzedaży. Uczestnicy szkoleń lubią ze mną pracować, ponieważ moje warsztaty charakteryzuje dynamizm, dopasowanie do specyfiki pracy Klienta oraz koncentracja na praktyce.

Jestem dobrym trenerem sprzedaży bo… sama jestem sprzedawcą. Osobiście zajmuję się sprzedażą projektów szkoleniowo – doradczych Grupy Kreatywnej. Co roku plany sprzedażowe realizuję z nawiązką, bo lubię to robić i jest to dla mnie świetna okazja do sprawdzania różnych technik sprzedaży. Kluczowe projekty, które sprzedałam związane są z outsourcingiem usług szkoleniowych dla takich firm jak ING, Nationale Nederlanden i NEONET.

 

WYBRANI KLIENCI:

3M, Allianz, Auchan, Beewatec, Bruel & Kjaer Polska, Darmann Europe, Dom – Art – Styl, dr. Belter, Ferro S.A., Giełda Papierów Wartościowych, Hardware Storm, IFM Global Asset Management, Iglotex, ING Bank Śląski, Ista Shared Services Polska, KLEEN-TEX Polska, LUBIŃSKA FABRYKA OKIEN “SCORPIO aluminium”, Maximum Nutrition, Minova Ekochem, Mostostal Zabrze, Neonet, Onex Group, Orange S.A., ORNO-POLSKA, Raiffeisen Insurance Agency, Rectus Polska, RENA S.A., Saint-Gobain Innovative Materials, Sandiko, Schomburg Polska, SCHWUNG HOME, SFM FILTRY ŁUCZAK, Spokey, STP & DIN CHEMICALS, UPC Polska, WC Serwis.

Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}