fbpx

SZKOLENIA WARSZAWA

Dla firm z Warszawy oraz województwa mazowieckiego prowadzimy szkolenia sprzedażowe dedykowane (na wyłączność 1 firmy) oraz otwarte (w którym uczestniczą przedstawiciele różnych firm).

Zapraszamy na otwarte szkolenie sprzedażowe w Warszawie. W ramach Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży odbędą się wkrótce 2 szkolenia: z poszukiwania klientów (prospecting) oraz prowadzenia rozmów sprzedażowych (techniki sprzedaży). Więcej szczegółów na temat szkoleń otwartych w Warszawie znajdziesz tutaj.

8 powodów, dla których warto zapytać nas o szkolenia w Warszawie:

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Od wielu lat jesteśmy aktywnymi trenerami biznesu. Współpracujemy zarówno z dużymi koorporacjami, jak i mniejszymi firmami, które dzielnie walczą o pozycję lidera w swojej branży. Naszą mocną stroną są szkolenia dla sprzedawców .

BADANIE POTRZEB

Ty sygnalizujesz chęć zorganizowania szkolenia - my szukamy tematu, który warto na nim przepracować. Zapytamy Ciebie i Twoich pracowników, na co warto przeznaczyć czas na szkoleniu, aby był on dobrze zainwestowany.

SZYCIE SZKOLENIA WEDŁUG TWOICH POTRZEB

Na naszej stronie znajdziesz gotowe programy szkoleń. Potraktuj to wyłącznie jako podpowiedź. Każde nasze szkolenie biznesowe jest modyfikowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadało Twoim potrzebom.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Uczestnicy szkolenia otrzymują wydrukowane materiały, do których mogą wrócić po szkoleniu.

DUŻY WYBÓR SZKOLEŃ

Możesz wybrać szkolenia dedykowane lub szkolenia otwarte w Warszawie. Zapraszamy na zajęcia Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży w Warszawie.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Przez 30 dni od szkolenia trener jest dostępny dla jego uczestników. W tym czasie mogą zadawać mu pytania lub indywidualnie omówić niektóre kwestie.

PAMIĄTKOWE ZAŚWIADCZENIE

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

PREZENT

Opowiemy Ci o nim więcej, gdy porozmawiamy o szczegółach szkolenia dla Ciebie.

Jak zorganizować szkolenie dla handlowców:

Określ wielkość grupy: Zdefiniuj zakres tematyczny szkolenia: Określ termin szkolenia: Wybierz miejsce szkolenia: Nasza rekomendacja dla Ciebie: Kolejny krok:
grupa co najmniej 5 osobowa jeden z naszych gotowych programów szkoleniowych lub przygotowany na Twoje specjalne zamówienie dowolny, także w weekendy dowolne, w siedzibie Twojej firmy lub wyjazdowe szkolenie dedykowane czyli takie, w którym biorą udział jedynie pracownicy Twojej firmy skontaktuj się z nami – opowiedz nam o swoim projekcie szkoleniowym
pojedyncze osoby jeden z naszych gotowych programów szkoleniowych zgodnie z kalendarzem szkoleń otwartych Warszawa szkolenie otwarte czyli takie, w którym biorą udział przedstawiciele różnych firm wybierz szkolenie i wyślij formularz zgłoszeniowy

 

Szkolenie handlowe dla 1 lub 2 osób? Sprawdź SPS!

dowiedz się więcej

Szkolenie sprzedażowe dla całego zespołu? Zobacz!

dowiedz się więcej

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}