fbpx

SZKOLENIA OTWARTE DLA SPRZEDAWCÓW

W ramach Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży możesz wziąć udział w praktycznych szkoleniach online z zakresu prospectingu, technik sprzedaży i obsługi klienta. Zapisz się już dzisiaj i sprawdź, co robią najskuteczniejsi sprzedawcy.

? Szkolenia nastawione są na praktykę – pokazujemy techniki i narzędzia, które od razu możesz wykorzystać w swoim procesie sprzedaży. Dodatkowo w trakcie szkolenia otrzymujesz wzory mail, skryptów, odpowiedzi etc. Wystarczy, że przerobisz je pod swoje potrzeby i możesz zacząć ich używać.

? Szkolenia prowadzimy w taki sposób, aby przekazać maksymalnie dużo wiedzy. 4 godziny, na które Cię zapraszamy są odpowiednikiem całodniowego szkolenia. Dodatkowo otrzymasz nagranie szkolenia, aby później móc samodzielnie powtórzyć materiał.

? Szkolenia prowadzone są na żywo przez trenera, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży. Dzięki temu szkolenie będzie intensywne, ciekawe i naszpikowane przykładami z różnych branż.

? Szkolenie kończy się sesją FAQ i zakończymy ją dopiero wtedy, gdy padną odpowiedzi na wszystkie pytania. Zadbamy o to, abyś po szkoleniu dokładnie wiedział co musisz zrobić, aby poprawić swoje wyniki sprzedażowe.

? W szkoleniu udział bierze tylko 10 osób, dzięki temu będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu.

? Gwarantujemy termin! Oznacza to, że nawet jeżeli tylko Ty zapiszesz się na szkolenie to ono i tak się odbędzie.

 

SPRAWDŹ HARMONOGRAM

Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}