fbpx

SZKOLENIA KATOWICE

Nasza oferta jest skierowana głównie do firm z województwa śląskiego. To właśnie tutaj realizujemy najwięcej projektów szkoleniowych i doradczych. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dedykowane oraz szkolenia otwarte dla sprzedawców oraz kadry kierowniczej. Małym i średnim firmom zarejestrowanym w województwie śląskim pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do planowanych szkoleń. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły projektu szkoleniowego dedykowanego dla Twojej firmy.

Szkolenie otwarte dla sprzedawców w Katowicach

Już 18 i 19 maja 2020 odbędzie się kolejna edycja szkolenia otwartego dla sprzedawców –  Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży. W ramach Szkoły odbędą się 2 jednodniowe szkolenia: z poszukiwania klientów (prospecting) oraz prowadzenia rozmów sprzedażowych (techniki sprzedaży).

  • Miejsce szkolenia: Strefa Dobry Start w Katowicach
  • Termin szkolenia: 18 i 19 maja
  • Cena: 445 zł netto za 1 dzień/ moduł

Więcej szczegółów na temat szkoleń znajdziesz tutaj.

Dofinansowane szkolenia dla firm w 2020

W 2020 roku firmy ze Śląska mogą starać się o dofinansowanie do szkoleń. Dotacje można pozyskiwać w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Bazy Usług Rozwojowych. Grupa Kreatywna, która organizuje szkolenia w Katowicach i okolicach jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (rejestr prowadzony przez WUP w Katowicach).
Chcesz sprawdzić czy Twoja firma może uzyskać dofinansowanie do szkoleń w 2020 roku? Napisz do nas: biuro@grupa-kreatywna.pl.

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży (7 edycja) w Katowicach już za nami.

16 godzin warsztatów sprzedażowych to i dużo, i mało, aby omówić najważniejsze obszary, którymi sprzedawca z segmentu B2B powinien świadomie zarządzać.  Właściwa praca z leadami, praca nad ofertą i radzenie sobie z klientem, który „procesuje” ofertę to spory problemy dla wielu sprzedawców. Jeżeli dodamy do tego jeszcze takie zagadnienia jak psychologiczny aspekt rozmowy handlowej, asertywną komunikację, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz własne przekonania na temat możliwej transakcji, produktu i ceny to robi nam się już sporych rozmiarów wyzwanie. Wyzwanie, nad którym każdy aspirujący sprzedawca powinien coraz lepiej  panować.

Dla nas trenerów szkolenie otwarte sprzedażowe z handlowcami z różnych branż to spore wyzwanie. Natomiast sprzedawcy mogą uczyć się od siebie i „podkradać” dobre praktyki nie tylko od trenera ale także od innych uczestników szkolenia. To właśnie jest prawdziwa zaleta udziału w szkoleniach otwartych. Następne warsztaty Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży odbędą się w maju. Dołącz do nas jeżeli nie wiesz jak przykuć uwagę klienta, ciekawie opowiedzieć o swoim produkcie, napisać maila sprzedażowego lub odpowiedzieć na obiekcje klienta. Gwarantujemy, że po spotkaniu z nami będziesz to wiedzieć. Najbliższe szkolenia w Katowicach odbędą się już za kilka tygodni:

  • miejsce szkolenia: Katowice, Strefa Dobry Start (ul. Dyrekcyjna 4/2)
  • termin szkolenia: 21-22 maja 2018
  • cena szkolenia: 1145 zł netto 1 osoba lub 100% dofinansowania (zadzwoń [tel. 516 129 149], aby dopytać o szczegóły)

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Szkolenia dla firm: Dr. Belter Polska

Branża beauty to specyficzny rynek, który nie wybacza nawet najmniejszych potknięć. Dzisiaj nie wystarczy mieć dobrego produktu, trzeba jeszcze zapewnić dodatkową wartość swoim partnerom biznesowym.  To właśnie jest klucz do zbudowania przewagi konkurencyjnej. Dla zespołu dr. Belter Polska prowadzimy dzisiaj szkolenie w Katowicach ze strategii marketingowej firmy, standardu obsługi klienta i zarządzania procesem sprzedaży. Nasza współpraca trwa już od ponad 2 lat ale dopiero teraz zdecydowaliśmy się na debiut na belterowskiej ściance 🙂

Szkolenia dofinansowane dla firm: TVS

Za nami kolejne szkolenie sprzedażowe. Tym razem pracowaliśmy z firmą TVS z Katowic, która dzięki Fundacji Rozwoju Lokalnego z Jaworzna uzyskała dofinansowanie do swojego projektu szkoleniowego.  W trakcie szkolenia z technik sprzedaży analizowaliśmy co warto robić, aby zwiększać swoje szanse na sprzedaż reklamy w regionalnej telewizji. Sprzedawcy, których poznaliśmy to prawdziwi herosi, którzy potrafią sprzedać coś co pozornie jest niesprzedawalne. Dlaczego? Bo współczesny rynek reklamy telewizyjnej przechodzi istotne zmiany – można powiedzieć, że tradycyjny telewizor przechodzi do lamusa (większość z nas ogląda telewizję za pomocą smartfona lub laptopa), a tradycyjna telewizja traci na rzecz Netflixa, platform VOD i streamingu. Takie szkolenia przypominają nam, że żyjemy w bardzo ciekawych czasach.

P.S. Czy wiesz, że popularny teraz Sławomir zaczynał swoją karierę właśnie z TVS? (Taaa… czasem trener też nauczy się czegoś nowego w trakcie szkolenia :-))

 

7 błędów w zarządzaniu procesem sprzedaży – bezpłatne szkolenie [Katowice, marzec 2018]

Zapraszamy na szkolenie otwarte pt. „7 błędów w zarządzaniu procesem sprzedaży”. W trakcie spotkania przeanalizujemy najczęstsze przyczyny, które „kładą” sprzedaż. Skoncentrujemy się na zagadnieniach związanych z prospectingiem, wpływie nowych technologii na kontakt z klientem, a także na skutecznych technikach sprzedażowych. Spotkanie będzie także świetną okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Szczególnie zapraszamy: właścicieli firm, osoby zarządzające działami sprzedaży, sprzedawców z sektora B2B.

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2. Termin: 13.04.2018, godzina 11:00.

Spotkanie jest bezpłatne i potrwa około 2 godzin. Zapisy: biuro@grupa-kreatywna.pl.

 

Szkolenia dla firm: Inventini

Firma Inventini z Jastrzębia Zdroju to producent nowoczesnych materiałów reklamowych. Firma specjalizuje się w namiotach i siedziskach reklamowych – produkuje gadżety, które uświetnią każdą imprezę. Spotkaliśmy się na kolejnych szkoleniach sprzedażowych, aby tym razem popracować nad udoskonaleniem procesu ofertowania i finalizowania sprzedaży. Dzisiaj cały ten proces bardzo często odbywa się poprzez e-mail, dlatego tak ważną umiejętnością jest redagowanie treści, które są przyjemne dla oka, a jednocześnie dostarczają kluczowych informacji, które sprawiają, że klient mówi „tak, kupuję!”.

Jeszcze lepsze szkolenia dla firm

W ramach naszego wewnętrznego programu podnoszenia kompetencji sprzedażowych wzięliśmy udział w kursie Kompleksowy Audyt Działu Telemarketingu.  Ekspercka wiedza, którą przekazała nam Katarzyna Likowska z telecentrum Forum Media Polska pozwoli nam jeszcze lepiej doradzać Państwu w zakresie projektowania i organizowania procesu sprzedaży i obsługi klienta.

 

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży (7 edycja) – zapisy na szkolenia [Katowice, luty 2018]

Już 19 i 20 marca 2018 odbędzie się kolejna edycja szkolenia dla handlowców.  Zakres tematyczny kursu jest dostosowany do potrzeb sprzedawców z branży B2B: skupiamy się na tym jak dotrzeć do potencjalnego klienta oraz jak sfinalizować transakcję. Tematy omawiane w trakcie szkolenia: techniki sprzedaży, strategia prospectingowa, kluczowe zagadnienia negocjacji sprzedażowych.

 

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży - Szkolenia Katowice

Miejsce szkolenia: Katowice, Strefa Dobry Start ul. Dyrekcyjna 4/2.

Cena szkolenia: 845 zł netto za 1 osobę. Więcej szczegółów: tutaj.

 

Jeszcze lepsze szkolenia biznesowe [Katowice, styczeń 2018]

Razem z Polish Society for Training & Development wdrażamy standard, który ma za zadanie jeszcze bardziej podnieść efektywność biznesową naszych szkoleń. Projektując szkolenia dokładamy starań, aby nasi klienci otrzymali wymierną korzyść biznesową. Wartościowe szkolenia biznesowe? Sprawdź jak to robimy.

 

Szkolenia dla firm: ORNO POLSKA

Z firmą ORNO POLSKA z Mikołowa współpracujemy już kilka lat. Początek roku to kolejny wspólny warsztat dla handlowców oraz pisemne referencje od klienta.

 

Grupa Kreatywna zrealizowała dla naszego zespołu cykl szkoleń z zakresu sprzedaży. Dotychczasowe szkolenia obejmowały szkolenia, które poświęcone były tematyce pozyskiwania klientów i rozwijania sprzedaży. (…) Z Grupą Kreatywną współpracujemy regularnie i widzimy pozytywne efekty przeprowadzonych szkoleń w codziennej pracy naszych handlowców, a także kadry menedżerskiej.

 

Dofinansowane kursy i szkolenia dla firm [Katowice, grudzień 2017]

We współpracy z Fundacją Rozwoju Lokalnego z Jaworzna uruchomiliśmy kolejne dofinansowane szkolenia. Teraz z naszej pomocy mogą skorzystać również firmy, które chcą rozwijać kadrę kierowniczą oraz pracowników z zakresu komunikacji i zarządzania swoim czasem. W ten sposób nasz katalog szkoleń dofinansowanych został znacząco poszerzony.  Zmieniła się również wartość możliwego dofinansowania, które teraz może wynieść nawet 100% wartości kursu. Zapraszamy do współpracy firmy ze Śląska.

 

Szkolenia dla firm: Aurum Chemicals

Dla naszych klientów świadczymy profesjonalne kursy i szkolenia. Katowice to  główny teren naszego działania. Tutaj swoją siedzibę ma jeden z naszych stałych klientów firma Aurum Chemicals – lider branży chemicznej.  W tym przypadku nasze działania skupione są wokół podnoszenia umiejętności sprzedawców. Przeprowadziliśmy warsztaty dla handlowców z zakresu telemarketingu, negocjacji i technik sprzedaży.

Podsumowanie 2017

Koniec roku to zwykle czas podsumowań. Oto ważne dla nas “liczby”:

1) Szkolenie sprzedażowe AS SPRZEDAŻY B2B było najczęściej wybieranym warsztatem przez naszych klientów – w sumie zrealizowaliśmy aż 29 takich projektów.

2) Dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Lokalnego zrealizowaliśmy kilkanaście szkoleń dofinansowanych dla firm ze Śląska, w tym 8 szkoleń otwartych, w których udział wzięło blisko 90 osób.

3) Aż 3 razy ruszała nasza Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży w Katowicach.

To był dla nas naprawdę intensywny rok – dziękujemy za Wasze zaufanie.

 

7 błędów w zarządzaniu procesem sprzedaży – szkolenie otwarte [Katowice, październik 2017]

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „7 błędów w zarządzaniu procesem sprzedaży”. W trakcie spotkania omówimy najczęstsze przyczyny, które „kładą” sprzedaż. Spotkanie jest bezpłatne potrwa około 3 godzin.

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2, termin: 30.10.2017 godzina 11:00.

 

Nowy partner Grupy Kreatywnej

Strefa Dobry Start jest naszym oficjalnym partnerem. To właśnie tutaj najczęściej organizujemy nasze szkolenia otwarte w Katowicach. Na naszych klientów czekają dwie klimatyczne sale szkoleniowe w samym centrum miasta.

 

6 edycja Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży [Katowice, październik 2017]

Za nami kolejne szkolenia otwarte dla handlowców. Uczestnikami szkolenia w Katowicach byli przedstawiciele handlowi z branży gastronomicznej, budowlanej, transportowej i IT . W ciągu 2 dni intensywnie pracowaliśmy nad kluczowymi zagadnieniami z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Tradycyjnie najtrudniejszą kwestią w trakcie szkolenia był telemarketing i pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Mamy głęboką nadzieję, że po tych 2 intensywnych dniach już żaden z uczestników naszego kursu nie rozpocznie pierwszej rozmowy telefonicznej od pytania „czy nie chce Pan kupić?”. Oto opinia jednego z uczestników:

„Powiedzieć, że SPS to 100% praktyki to jakby nie powiedzieć nic. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Ogromna ilość inspiracji i praktycznych podpowiedzi. Aga Śmiejka dała radę”

 

Dofinansowane szkolenia sprzedażowe dla klientów Grupy Kreatywnej [wrzesień 2017]

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy właśnie współpracę z Fundacją Rozwoju Lokalnego z Jaworzna oraz firmą Europartner. Dzięki tej współpracy nasi klienci będą mogli otrzymać dodatkowe dofinansowanie na szkolenia dla handlowców. Dofinansowanie do szkoleń dedykowanych mogą otrzymać małe i średnie firmy z województwa śląskiego, wysokość dofinansowania wynosi nawet 80% wartości kursu. Dodatkowo, w ramach naszego projektu, uruchomione zostaną otwarte szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, prospectingu i negocjacji sprzedażowych.

 

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży (6 edycja) – zapisy na kurs [Katowice, wrzesień 2017]

Już 16 i 17 października odbędzie się 6 edycja naszego otwartego szkolenia dla handlowców. Zakres tematyczny kursu jest szczególnie dostosowany do potrzeb sprzedawców z sektora B2B: skupiamy się na tym jak dotrzeć do potencjalnego klienta oraz jak sfinalizować transakcję.

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży - Szkolenia Katowice

Miejsce szkolenia: Katowice, Strefa Dobry Start, cena szkolenia: 845 zł netto za 1 osobę.

Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}