fbpx

OPINIE KLIENTÓW

Poznaj opinie naszych dotychczasowych klientów.

Dla mnie osobiście był bardzo ważne, że trenerami od szkoleń sprzedażowych w Grupie Kreatywna są praktycy sprzedaży, a nie jedynie teoretycy jak niestety często zdarza się wśród firm szkoleniowych.

Javro, Katowice

Program szkolenia został zrealizowany z dużą starannością. Pani Agnieszka Śmiejka zaprezentowała profesjonalizm, wysoki poziom merytorycznych kompetencji oraz skuteczność w nauczaniu. (…) uczestnicy podkreślali atrakcyjność metod realizacji szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.

ERP Serwis, Częstochowa

Nasi pracownicy wzięli udział w zajęciach organizowanych w ramach Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży. W ich opinii były to zajęcia przydatne  ponieważ usystematyzowały ich wiedzę na temat technik sprzedaży i standardów obsługi klienta.

SuperFood, Wrocław

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży to praktyczne i interesujące szkolenia online dla handlowców. Polecam każdemu, kto chce opanować nowoczesne techniki sprzedaży oraz negocjacji.  Fajni trenerzy, ważne tematy i ciekawe ćwiczenia!

Opinia absolwenta Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży

„Uczestnicy w ankiecie oceniającej wystawili p. Agnieszce najwyższe noty, a wiedzę, którą nabyli stosują z powodzeniem w codziennych obowiązkach.”

openSchool, Tychy

„Petarda! Po 8 godzinach z Tobą mam usystematyzowaną wiedzę na temat przebiegu rozmowy z klientem. To było moje kolejne szkolenie z tego tematu i jestem mile zaskoczony.”

Opinia absolwenta Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży

“Pani Agnieszka efektywnie zbudowała relacje ze środowiskiem biznesowym, pozycjonując się w roli partnera i doradcy dla kadry managerskiej i działu szkoleń.”

UPC Polska, Warszawa

„Proponowane rozwiązania zawsze były dopasowane do warunków i specyfiki funkcjonowania Spółki. Trzeba zaznaczyć dużą inicjatywę, obecną zwłaszcza w obszarze tworzenia nowych narzędzi i rozwiązań sprzedażowych, które były chętnie wdrażane przez sprzedawców.”

Neonet, Wrocław

„Jestem zadowolony ze współpracy z Grupą Kreatywną. Wszystkie ustalenia zostały zrealizowane na oczekiwanym poziomie. Trenerzy zaproponowali i zrealizowali program szkoleniowy, który był atrakcyjny nawet dla doświadczonych ii wymagających agentów.”

Fincon Adviser, Katowice

„Trenerzy zastosowali ćwiczenia, które pozwoliły pracownikom na nowo spojrzeć na swoją pracę i własne kompetencje zawodowe. Ćwiczenia z kamerą, nagrywanie rozmów telefonicznych, szkolenie elearningowe oraz angażujące warsztaty dały naszym pracownikom przygotowanie teoretyczne i praktyczne umiejętności, które mogą wykorzystać w codziennej pracy.”

Noma 2 Leasing, Katowice

„Pani Agnieszka już w trakcie pierwszej części szkolenia trafnie dostosowała narzędzia pracy do wymogów zespołu; zaproponowała zagadnienia i tematy, które na tym etapie były dla nas dużo bardziej wartościowe, niż plan pierwotny i zgłoszone przez nas na wstępie potrzeby. Świadczy to o jej pełnym profesjonalizmie i zapale do przekazywania własnego doświadczenia.”

Rileta, Wrocław

„Z pełnym przekonaniem stwierdzam: wszystkie projekty, w których uczestniczyłem, a które były prowadzone pod kierownictwem lub z udziałem Pani Agnieszki Śmiejki zakończyły się pozytywnym rezultatem i z korzyścią dla ich uczestników.”

ADM Sosnowiec, Sosnowiec

„Współpraca z Grupą Kreatywną od samego początku była również po prostu miłym doświadczeniem ze względu na życzliwość, otwartość i niesamowite poczucie humoru trenerów.”

Schwung Home, Kępno

„Na uwagę zasługuje fakt, że szkolenie zostało przygotowane ściśle według wytycznych kierownika grupy handlowców i dotyczyło jedynie sytuacji, z którymi nasi handlowcy mają styczność na co dzień.”

Argumentum, Katowice

„Zajęcia były nastawione na praktyczne aspekty pracy z klientami. W trakcie szkoleń, p. Agnieszka Śmiejka wielokrotnie wykazała się doświadczeniem trenerskim i sprzedażowym.”

Brandpoint, Katowice

„Chwalimy sobie zarówno przygotowanie wykładowcy Agnieszki Śmiejka, która w interesujący sposób dzieliła się ogromnymi zasobami wiedzy, jak i logistyką samego szkolenia.”

Kompetika, Katowice

 

WYBRANI KLIENCI:

Finanse i ubezpieczenia:
4FILAR, Aegon Services, Allianz, Alphabet Polska Fleet Management, Appco Direct Polska, Argumentum, AXA Życie, Credit Agricole, Fincon Adviser, Giełda Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie, IFM Global Asset Management, ING Bank Śląski, Ista Shared Services Polska, Medical Finance Group, Nationale Nederlanden S.A., Noma 2 Leasing, Polskie Doradztwo Finansowe, Raiffeisen Insurance Agency, Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Branża spożywcza:
Auchan, Bacardi Martini, Ham (Zakłady Mięsne Ham), Społem

Branża telekomunikacyjna:
Elsat, Orange, Telekomunikacja Polska, UPC Polska

Branża IT:
Autodesk, Infosys Poland, Proximetry Poland, Wasko S.A.,

Firmy produkcyjne:
BMZ GmbH, Darmann Europe, Dressta, Ferro S.A., Hyundai Motor Manufacturing Czech, Incobex, Inventini, Javro, KLEEN-TEX Polska, Komin-Flex, Kulinaria S.A., MYWAM KUPIEC, BARTOLD, ANGRES, POLAK MEBLE, Polifarb Cieszyn, Poltent, Pottker-Polska, RENA S.A., Rileta, Saint-Gobain Innovative Materials, SCHWUNG HOME, SEW Eurodrive, SFM FILTRY ŁUCZAK, STP & DIN CHEMICALS

Branża poligraficzna i reklamowa:
Brandpoint, GRAFFITI STUDIO, GREG, MADATO, Reproserwis Miller, WOOJT

Produkty i usługi dla ludności:
ADM Sosnowiec, ATR WRZOS, Muflon, Kancelaria prawna FIDUCIA, Neonet, openSchool, Polbita, Portal Technika Grzewcza, SuperKrak, Vattenfall, WideoWorld

Sprzedaż hurtowa:
Armag, Cogito, Hardware Storm, Marko Baby, ORNO-POLSKA, P.H.U. Vector, Rectus Polska,

B2B:
BBRAUN AVITUM POLAND, Bruel & Kjaer Polska, Can Pack, Cobra System, CTP Centrum Tele Promocji, dr. Belter, EURO-ELEKTRO,  Euroterminal Sławków, Introbat, Kompetika, Lexis Nexis, Metropolis, MOSTOSTAL ZABRZE, ND Logistics, POLCAB, Praca.PL, SG SYNERGIA, VoxNet BIS, Work Express

Pozostałe:
Federacja Związków Zawodowych Szkło, Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych

 

Weź udział w szkoleniu otwartym - dołącz do grupy

dowiedz się więcej

Zapytaj o wycenę szkolenia dedykowanego

wyślij formularz

Szkoła
Profesjonalnej
Sprzedaży

Szukasz wskazówek jak lepiej i więcej sprzedawać? Pobierz e-booki, dzięki którym opanujesz najlepsze praktyki sprzedażowe od zaraz.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}